English     Shqip
VIDEOT Target: Aksidenti i Himarės, 22.05.2012 - Ēdo ditė ora 19.45
Target: Aksidenti i Himarės, 22.05.2012 - Ēdo ditė ora 19.45  Target fokusohet nė kėtė tragjedi pėr tė pėrcjellė vetėm emocionet e kėsaj ngjarjeje tė rėndė...
Target: Aksidenti i Himarės, 22.05.2012 - Ēdo ditė ora 19.45
Target fokusohet nė kėtė tragjedi pėr tė pėrcjellė vetėm emocionet e kėsaj ngjarjeje tė rėndė...
Aksidenti i Himarės

Ndarja nga jeta e 13 personave, 11 nga tė cilat studente tė universitetit tė Elbasanit u shoqėrua me hidhėrim tė thellė nė tė gjithė Shqipėrinė dhe mė gjerė. Target fokusohet nė kėtė tragjedi pėr tė pėrcjellė vetėm emocionet e kėsaj ngjarjeje tė rėndė, emocione tė cilat fatkeqėsisht pėrkthehen vetėm nė dhimbje.
Shto : Maj 22, 2012
19:42
Shikime : 1094
Komente : 0
Vlerėso kėte video
0.0
0 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
0 Komente
Asnje Koment i Disponueshem
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Target
Te tjera te Reportazh