English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 98
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 98  Nėna sulltaneshė dhe Mahidevrani pasi sigurohen qė kanė mbėshtetjen e Madhėrisė pėr fejesėn e Mustaf
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 98
Nėna sulltaneshė dhe Mahidevrani pasi sigurohen qė kanė mbėshtetjen e Madhėrisė pėr fejesėn e Mustaf
Nėna sulltaneshė dhe Mahidevrani pasi sigurohen qė kanė mbėshtetjen e Madhėrisė pėr fejesėn e Mustafait me Ajbigenė, bėjnė ē?ėshtė e mudnur pėr t?ua mbushur mendjen tė dyve se martesa e tyre ėshtė e duhura. Ndėrkohė, Ibrahimi vendos tė ketė bustin e tij, vendim tė cilin Hatixheja e pret me frikė. Mė nė fund, pas presionit tė gjithanshėm, Ibrahimi e lejon Matrakēiun tė shpallė ndarjen nga Nigari dhe vazhdon ta takojė fshehurazi atė.
Shto : Gus 03, 2012
20:47
Shikime : 26230
Komente : 3
Vlerėso kėte video
4.7
50 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
3 Komente
sara
Postuar  17/08/2012  20:12
me pelqen shum k
  
Loreta
Postuar  08/08/2012  19:04
mua me pelqen shum kjo epizod ♥
  
ilirjan
Postuar  04/08/2012  23:07
i bukur
  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike