English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 7
Vlerėso kėte video
4.7
46 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
7 Komente
aishe
Postuar  15/08/2012  13:37
me shume me pelqen Bali bej , Hyrremi dhe Ajbigeja
  
maripoza
Postuar  10/08/2012  12:24
te gjithe te bukur jane por mua me pelqen me shume bali bej
  
sulejmani i madherishem
Postuar  06/08/2012  19:44
@billi
  
billi
Postuar  03/08/2012  18:37
TE BUKURA JANE TE GJITHA AKTORET
  
nina
Postuar  03/08/2012  15:17
po e vertet bali bej eshte me ibukuri nga te gjithe aktoret.
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim