English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 96
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 96  Pas grindjes shumė tė ashpėr qė ka Mustafai me Sulejmanin, tė dy mendohen gjatė pėr pasojat.
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 96
Pas grindjes shumė tė ashpėr qė ka Mustafai me Sulejmanin, tė dy mendohen gjatė pėr pasojat.
Pas grindjes shumė tė ashpėr qė ka Mustafai me Sulejmanin, tė dy mendohen gjatė pėr pasojat. Mustafai vendos tė mbajė qėndrim karshi tė atit, kurse Sulejmani mendon pėr gjithēka qė e shtyu tė birin drejt kėtij veprimi dhe ēfarė do mund tė bėnte ai, nėse do humbiste kontrollin. Tė gjithė mundohen tė pėrfitojnė sa munden nga kjo situatė. Mustafai kalon natėn e parė me Norėn. Daje rikthehet nė pozicionin e mėparshėm.

Shto : Gus 01, 2012
20:52
Shikime : 26946
Komente : 6
Vlerėso kėte video
4.5
45 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
6 Komente
lori
Postuar  31/01/2014  13:59
sa e keqe qe esht kjo nena sulltaneshe e urrej shum
  
hyrrem
Postuar  13/11/2012  18:45
sa keq me vjen per hyrremin
  
maripoza
Postuar  10/08/2012  12:21
sa keq me vjen per hyrremin ishte shume e bukur nuk i shkon maska ne fytyre
  
vanessa
Postuar  09/08/2012  13:12
kujdes cik me ato fjale ti,mu pergjigj ne qofte se e merr mesazhin
  
zoi
Postuar  03/08/2012  16:27
sa inat qe se dogjen hyrremin se duroj dot ta kishin vrar me mire... ce do qe ne historin e vertete sndodh qe e vrasin. :(
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike