English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 94
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 94  Pas fitores sė arritur dhe kufijve tė zgjeruar, Sulejmani vendos tė kthehet nė Saraje.
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 94
Pas fitores sė arritur dhe kufijve tė zgjeruar, Sulejmani vendos tė kthehet nė Saraje.
Pas fitores sė arritur dhe kufijve tė zgjeruar, Sulejmani vendos tė kthehet nė Saraje.
Aty mėson se ngjarja ka shkuar krejt ndryshe dhe se Ibrahimi i ka fshehur tė vėrtetėn nė lidhje me Hyrremin dhe pėrpjekjen pėr ta vrarė.
Shto : Kor 27, 2012
20:51
Shikime : 31450
Komente : 3
Vlerėso kėte video
4.6
60 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
3 Komente
arian
Postuar  01/08/2012  18:31
ky eshte nje serial shum i mir sidomos hyrremja eshte me e bukura ne bote <3<3
  
armando dreni
Postuar  01/08/2012  11:50
sulltan sulejmani eshte si interi qe do te fitoje te gjifa trofete dhe i fiton dhe shkaterron milanin sikur sulltani qe arriti fitoren me te rendesishme
  
nisa
Postuar  30/07/2012  00:00
e dua kete film sidomos hyremen 
  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike