English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 3
Vlerėso kėte video
4.6
60 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
3 Komente
arian
Postuar  01/08/2012  18:31
ky eshte nje serial shum i mir sidomos hyrremja eshte me e bukura ne bote <3<3
  
armando dreni
Postuar  01/08/2012  11:50
sulltan sulejmani eshte si interi qe do te fitoje te gjifa trofete dhe i fiton dhe shkaterron milanin sikur sulltani qe arriti fitoren me te rendesishme
  
nisa
Postuar  30/07/2012  00:00
e dua kete film sidomos hyremen 
  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim