English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 25
Vlerėso kėte video
4.6
57 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
25 Komente
drita
Postuar  09/09/2012  14:32
hyrem eshte nje sulltanesh e vertet askush nuk guxon ta keshilloj dhe eshte e vertet qfar ke shkruarti renis
  
vanessa
Postuar  07/08/2012  13:51
hahahahahahahahahaha ke te drejte
  
renis
Postuar  06/08/2012  14:53
sulltaneshe hyremi nuk vdes sepe krahasohet si nje mace me shtate shpirtra une e adhuroj kete guxim dhe kete fuqi shpirterore qe ka si nje sulltaneshe te vertete
  
xheni
Postuar  06/08/2012  14:45
hyrrem vriti pa asnje lloj meshire per ata qe guxojne te hakmeren ndaj teje
  
alketa
Postuar  05/08/2012  16:37
ky serial eshte shume i bukure hyremja eshte si llokumee I LOVE YOU ne facebook LIKE per hyrremen
  
 
1  2  3  4  5 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim