English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 92
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 92  Nisur nga fjalėt e fallxhores pėr dragoin qė njė ditė do t?i djegė tė gjithė me radhė,Hyrremi ...
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 92
Nisur nga fjalėt e fallxhores pėr dragoin qė njė ditė do t?i djegė tė gjithė me radhė,Hyrremi ...
Nisur nga fjalėt e fallxhores pėr dragoin qė njė ditė do t?i djegė tė gjithė me radhė, Hyrremi sheh njė ėndėr ku dragoi i vė flakėn. Duke e parė si paralajmėrim, ajo i kėrkon Sulejmanit ta mbrojė, sepse ėshtė prapė nė rrezik, frikė tė cilėn sulltani nuk e merr seriozisht. Bashkė me Mustafanė, ata nisen pėr luftė me Karlin e V dhe rimarrin njė pjesė tė madhe tė kalave e qyteteve.
Shto : Kor 25, 2012
20:46
Shikime : 27275
Komente : 9
Vlerėso kėte video
4.5
50 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
9 Komente
justin bieber
Postuar  13/08/2012  18:26
fu.. ty edhe mahidevranes zemer
  
alketa
Postuar  08/08/2012  16:28
po shume bukur
  
stela
Postuar  05/08/2012  16:13
ky eshte film i mrekullueshem ajbigeja dhe bali shum bukur
  
goten
Postuar  04/08/2012  12:42
@manila ka shkruar:
cdo seri qe transmetohet edhe me i bukur behet, Hyremin , ajo vjehrra e mire>
  
goten
Postuar  04/08/2012  12:40
hyremi eshte e keqe mahidevranja eshte me e mira
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike