English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 16
Vlerėso kėte video
4.6
63 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
16 Komente
Andi
Postuar  05/01/2014  12:40
Sulltanesh hyremi me e mira !
  
donarta
Postuar  28/07/2012  08:47
kur sulltani te vdes fronindo ta trashigojn djemet e ti mirpo ata nuk mun ti fitojn te gjita betejat si i ati i ati i tyre dhe fronin e merr dikush tjeter . percillne ne vazhdim
  
ibrahim
Postuar  26/07/2012  13:47
Ndersa mua me peklqejne me shume jeniēeret ushtaret e zgjedhur te sulltanit edhe pse kane qene bektashi kane qene shume te veēante ose ajo melodija shikojke te minuta 14 deri te 17 te kujton epoka e madhe te te osmanve te fut ne realitetin e ngjarjeve historike
  
Sofi
Postuar  25/07/2012  19:08
Vetem mua po me duket Mahidrevrani si kopja e shemtuar e Nenes Sulltaneshe??? Edhe x personazhin e Mustafait mund te kishin zgjedhur nje aktor me te bukur.
  
noizy
Postuar  25/07/2012  18:58
sulltanesha eshte hyrremi dhe asnje tjeter
  
 
1  2  3  4 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim