English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 91
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 91  Ngjarjet zhvendosen nė mars tė vitit 1532, kanė kaluar vite dhe Mustafai kthehet nė saraje ...
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 91
Ngjarjet zhvendosen nė mars tė vitit 1532, kanė kaluar vite dhe Mustafai kthehet nė saraje ...
Ngjarjet zhvendosen nė mars tė vitit 1532, kanė kaluar vite dhe Mustafai kthehet nė saraje pėr tė bėrė betimet si pasardhėsi i madh i Perandorisė. Sipas rregullave, ai do tė ketė haremin e tij, vajza tė cilat do t?i zgjedhė nėna e tij, Mahidevrani. Kjo erė e re duket e vėshtirė pėr Hyrremin.
Shto : Kor 20, 2012
22:25
Shikime : 31590
Komente : 16
Vlerėso kėte video
4.6
63 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
16 Komente
Andi
Postuar  05/01/2014  12:40
Sulltanesh hyremi me e mira !
  
donarta
Postuar  28/07/2012  08:47
kur sulltani te vdes fronindo ta trashigojn djemet e ti mirpo ata nuk mun ti fitojn te gjita betejat si i ati i ati i tyre dhe fronin e merr dikush tjeter . percillne ne vazhdim
  
ibrahim
Postuar  26/07/2012  13:47
Ndersa mua me peklqejne me shume jeniēeret ushtaret e zgjedhur te sulltanit edhe pse kane qene bektashi kane qene shume te veēante ose ajo melodija shikojke te minuta 14 deri te 17 te kujton epoka e madhe te te osmanve te fut ne realitetin e ngjarjeve historike
  
Sofi
Postuar  25/07/2012  19:08
Vetem mua po me duket Mahidrevrani si kopja e shemtuar e Nenes Sulltaneshe??? Edhe x personazhin e Mustafait mund te kishin zgjedhur nje aktor me te bukur.
  
noizy
Postuar  25/07/2012  18:58
sulltanesha eshte hyrremi dhe asnje tjeter
  
 
1  2  3  4 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike