English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 8
Vlerėso kėte video
4.6
43 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
8 Komente
ardijona bajrami
Postuar  05/05/2013  16:03
ardijona_dona@hotmail.com 044368518
  
ardijona
Postuar  05/05/2013  16:01
mate mir prej krejtve asht hurremi dhe gylehai dhe esma i dua shum keto vajza un ikam vjet 11 po ju du shum imella ime asht .................... ju lutmi thirrni ne tel jese ne net hini
  
Ramizi
Postuar  26/07/2012  12:22
Po kenaqem duke e ndjekur me vemendje kete filem .tregon mbi madheshtine e Perendoris njekohesishte dhe Sulltani nje njeri i qete i durueshem dhe fitimtare vazhdimishte ,nje e re cfar ne kemi ditur deri me tani mbi osmanet .qe ne ato vite tregon nje kulture dhe emancipim .
Urime ju Albanian Screen qe e sollet ne ekranin tuaj dhe ne na kenaqet .

Ju uroj suksese ne punen tuaj

Sinqerisht Ramizi
  
gena
Postuar  24/07/2012  09:38
e pse parzit nuk mujta me la komet jeni ma te mir n a knaqet o albania skerem njesh fare jeni sa mir po transmeto
  
sudena
Postuar  24/07/2012  09:31
ncnc dreqi i mori i te gjith pse o zot se vrajn ibrahimin kam qef me vra se pe tradhton grun e vet e gjinah sa shum pe don ajo ky i poshtri poe tradhton e sulejmani pom pelqen qe poj rrin besnik hyremes qaoju dua edhe albania skeren te dua shum na knaqe sa mir po e transmeton jeni me te miret
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim