English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 9
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 9  
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 9

Shto : Jan 24, 2012
13:14
Shikime : 41448
Komente : 14
Vlerėso kėte video
4.5
81 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
14 Komente
lori
Postuar  27/02/2014  14:50
@Jessica
goce avash nji cik mahidevran lopa jo hyrremi ajo esht yllllllll ma e mira
  
daniela
Postuar  25/08/2013  14:52
hyrremi eshte me e mira me e bukura nga te tera deshiroj qe mahidervani te vdes ta leje te qete hyrremin dhe mos ti kundervesulet per cdo gje dhe ajo jessica qenka budallack fare me mire eshte mahidevan lopa dhe jo hyrrem lopa hrrem t je me e mira you are the best <3 hyrrem
  
Erona
Postuar  09/07/2013  16:29
Aleksandra-Aleks-Hyrem-Sulltanesha-Hyrem
'Je maa e mir te lumt bravoooooooo
  
Jessica
Postuar  13/06/2013  18:12
Ibrahim je me i MIRI.Je personazhi me i relaizuar,me kompleksi dhe me i veshtiri.Mahidevran je me e bukura dhe me drejta
Hyrrem LOPA Shko ne ferr se na lodhe me histerizmat e tua,femer histerike
  
edona
Postuar  25/04/2013  10:09
deshiroj me gjith shpirt qe sulltanesha mahidevran te shkoj ne ferr like kush mendon keshtu i love you hyrrem ?
  
 
1  2  3 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike