English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 88
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 88  Pas martesės sė Sulejmanit me Hyrremin, Mahidevrani kėrkon lirinė nga tė qenėt robinė e Sulltanit...
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 88
Pas martesės sė Sulejmanit me Hyrremin, Mahidevrani kėrkon lirinė nga tė qenėt robinė e Sulltanit...
Pas martesės sė Sulejmanit me Hyrremin, Mahidevrani kėrkon lirinė nga tė qenėt robinė e Sulltanit. Kur Sulejmani ia mohon kėtė, ajo i kėrkon ta dėbojė nga sarajet duke mos menduar se kėshtu do tė rrezikonte tė ndahej pėrgjithmonė nga Mustafai.
Shto : Kor 18, 2012
20:39
Shikime : 27983
Komente : 4
Vlerėso kėte video
4.6
45 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
4 Komente
LEONIDA
Postuar  24/06/2013  14:26
@soni

HYRREMI E MERR ZEMREN E KUJNA DO
  
soni
Postuar  12/01/2013  21:23
FILM FANTASTIK POR HYREMI E BEN AKOMA DHE ME INTERESANTE
  
edona sylaj
Postuar  26/07/2012  18:47
Ibukur asht ky film
  
sotir
Postuar  19/07/2012  13:38
sme vjen mire qe ibrahimi e trdhtoi hatixhen. por gjithsesi flm as qe na mundeson ta shohim.
  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike