English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 87
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 87  
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 87

Shto : Kor 13, 2012
21:54
Shikime : 38029
Komente : 14
Vlerėso kėte video
4.5
72 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
14 Komente
occupygezi
Postuar  05/06/2013  12:58
shko ne wikipedia per te ditur fundin.bazohet ne ngjarjet historike
  
bela
Postuar  14/03/2013  16:39
di gje njeri si perfundon hurremi????? jam fanse e madhe e saj
  
asferdita
Postuar  22/07/2012  17:00
ju lutem mos beni komente per serite qe nuk jane dhene ,humbet interesi eshte nje film shume interesant me baza historike te mberthen para ekranit,aktore dhe aktore qe realizojne rolet ne menyren me madheshtore . mezi e presim cfaqen e ketij seriale te madherishem flm
  
desi
Postuar  18/07/2012  14:43
Seriali "Sulltani I Madherishem eshte seriali me i mire i albanian screeen sepse eshte bazuar ne histotine e vertete . Me pelqen shume se telenovelat ose serialet e tjera.Bravo albanian screen .
  
Pali
Postuar  17/07/2012  14:45
Film i mrekullushėm,bazuar mbi histori tė vėrteta,aktor tė mėdhenj,aktrim i pėrsosur,kam ndjekur tė gjitha serit,falenderoj ata qė kan bėr tė mundur ēfaqejen e kėtij filmi historik.Kėshtu vazhdoni ;boll mė me telenovela e histori koti.
  
 
1  2  3 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike