English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 10
Vlerėso kėte video
4.5
68 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
10 Komente
kris!
Postuar  27/01/2014  23:41
ska femer m t lige se hyrremi!se kuptoj dot cjn kta njerez q e mbeshtesin dhe e adhurojne gjoja!hapini syte dhe dalloni t miren nga e keqja!
  
theodhora
Postuar  24/12/2012  19:48
une jam fanse e madhe ehyrremit
  
theodhora
Postuar  24/12/2012  19:47
une jam fanse e madhe e hyrremit
  
xheims bond
Postuar  24/12/2012  19:45
une jam fanse emadhe e hyrremit sepse eshte aktorja me e mire qe kam par gjer me sot filmi suleiman i madherishem eshte nje histori e vertet e nje sulltani .
  
klea
Postuar  20/11/2012  20:43
weeeeee cf filmi super fare
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim