English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 11
Vlerėso kėte video
4.6
57 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
11 Komente
klara
Postuar  27/04/2013  11:09
mua po me pelqen shum ky serial dramatik i cili po na ben te lumtur dhe nganjeher edhe te nervoz po po kalojn keto te gjth nje nga nje vetem ne po kkenaqmi me serialin Turk p o shpresoj qe te jet gjithnje keshtu shum shum i bukur
  
dita
Postuar  04/09/2012  11:36
o flm programi i juve se na knaqt e kenio ncan etv 21 e keni kapercy na knaqt ju dua shummmmmmmmmm
  
LINDA
Postuar  28/07/2012  18:51
HURREM JE SHUM E BUKUR VEQ KUSH TA KA INATI MPUQ LINDAA TY DHE SULLTANIN

/3
  
erimtaf
Postuar  21/07/2012  17:28
shummmmmmmm filmmmmmmmm i forttttttttttttttttttttttttttt
  
Letaa-and-Hyremja
Postuar  18/07/2012  11:52
hyremjaaaa-ma-e-bukura--
  
 
1  2  3 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim