English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 9
Vlerėso kėte video
4.7
57 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
9 Komente
shefrezade
Postuar  25/05/2013  20:21
po pra kto te dyja po ma shpifin shume nena sulltanesh dhe mahidevrani .......
si hyrremi nuk ka mahidevran mire ngulite ne koke kete
  
shehrezade
Postuar  19/05/2013  22:50
po shume e bukur hyrremi po dhe mahidevrani
po kur kame lexuar ne fcbookun time qe mahidevrani po i thoshte hyrremit qe nuk i bene 1000 lajk ne nje ore
thash me vete se hyrremi ma shume i bone per nje ore
hyrrem te dua shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
flmmmmmmmmmmmmmmmmm albenia screen
  
yllka gashi
Postuar  08/05/2013  17:29
hyrremi ma i miri kjo mahidevranja si shtrig veq vazhdo hyrrem se shum e bukur je veq kush ta ka inati
  
andueni
Postuar  01/05/2013  15:30
@isa


shum mir
  
andueni
Postuar  01/05/2013  15:30
hahahah po i mir Mustafa
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim