English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 8
Vlerėso kėte video
4.6
72 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
8 Komente
emira
Postuar  05/08/2013  15:11
hyrrem je ma e mira prej mahidevranit edhe ma e mira prej krejtave mua ne fillim pelqente edhe hatixheja ishte si nje lule e embel por tani spom pelqen fare se spo e do hyrremin githashtu me pelqen shume edhe ibrahim pashai eshte si shpirt do te me pelqente qe ibrahimi te ishte sulltan dhe ta donta hyrremin sepse ata te dy jane te bukur dhe pershtaten si qift . ndersa nena sulltaneshe nuk me ka pelqye dhe nuk do te me pelqen kurre ajo sillet shume keq me hyrremin.sa per princeshen izabela ajo ishte e bukur por jo me e bukur se hyrremi .dhe hyrremi ja boni shum mire qe e zhduki .mua me pelqen shum e edhe sulltaneshe mirimhja ajo eshte shume e bukur siq eshte e ema e saj . ndersa mustafai nuk eshte fare i bukur por kur rritet bohet shume i mire .................TE DUA HYRREM<3 <3 <3 <3

HYRREM <3 <3 IBRAHIM
  
deni
Postuar  27/03/2013  03:05
aman mi gra mos e merni kaq seriozisht se seshte prej verteti? he mi gra mos beni keshtu ato do bejne sic u thote regjizori...
  
me
Postuar  09/09/2012  00:27
hyrrem je yll bote dhe s'ta kalon kush!! madherine e ke tendin dhe kete se luan as topi! malidevran lere fare se me hyrremin nuk perballesh dot, si vjan as te thoi i kembes!! gylshah vafsh ne djall dhe mjaft bere budallalleqe me ate trurin tend gjysmak!! hahaha hatixhe mos ki kaq besim te ibrahimi dhe nene sulltaneshe lere djalin te jetoje jeten e vet me hyrremin se as ti s'ke ci bo asaj!! :)
  
besi
Postuar  24/07/2012  00:21
@mistrecja e babit
po hurremi fiton se e ka burrin per vete si asht ajo fjala e urte popullore sa takesh burrin per vete e ke gjithe boten
  
eralda veshaj
Postuar  11/07/2012  21:31
eshte nje film shume i kendshem dhe sinqerisht albanian screen ja vlen ta ndjekesh.jeni me te miret.eralda
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim