English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 81
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 81  Hyrremi ikėn nga sarajet. Nė shtėpizėn ku janė vendosur, gjėrat nuk shkojnė mirė qė nė fillim.
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 81
Hyrremi ikėn nga sarajet. Nė shtėpizėn ku janė vendosur, gjėrat nuk shkojnė mirė qė nė fillim.
Hyrremi ikėn nga sarajet. Nė shtėpizėn ku janė vendosur, gjėrat nuk shkojnė mirė qė nė fillim. Mihrimaja ėshtė shumė e sėmurė, Sulejmani shkon ta shohė dhe kalon natėn pranė sė bijės. Ndėrkohė, Hatixheja merr vesh qė ėshtė shtatzėnė. Duke biseduar me Mahidevranin, flasin gjatė dhe pėr Nigarin e Mahidevrani propozon ta martojnė me Matrakēiun. Nėna sulltaneshė me Ibrahimin pėrgatisin njė plan pėr ta hequr qafe Hyrremin.
Shto : Kor 04, 2012
21:58
Shikime : 28241
Komente : 6
Vlerėso kėte video
4.6
49 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
6 Komente
blerta
Postuar  01/07/2013  11:08
@manila
  
ermira
Postuar  06/07/2012  20:02
Seriali me i mir deri me tani ♥♥♥HYRREM ♥♥♥♥
  
Nigar
Postuar  05/07/2012  15:38
@manila

i merrke serjozisht keto tr.......,porr mos u merzitit, se historikisht hurremi martohet me sulejmanin ,Ibrahimin e gjejne te vrare dhe vrasja e tij ka mbetur pa autor dhe djali i hurremit Selimi behet sulltan mbas vdekjes te te Sulejmenit.Mustafaj djali tjeter i i gruas tjeter vritet me urdher te sulltanit.Por per fat te kaq hurremi nuk mund ta shoh se i biri behet sulltan sepse vdes relativisht e re.Eshte varrosur ne xhamine Sulejmanie prande Sulltan Sulejmenit.Te tjerat jane sajime dhe mos i merr serjozisht
  
elisadumani
Postuar  05/07/2012  14:52
@manila
  
alma imeri
Postuar  05/07/2012  13:15
telenovela me e bukur qe kam pare deri taniiiiiiiiiiiiiiiiiii
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike