English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 6
Vlerėso kėte video
4.6
49 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
6 Komente
blerta
Postuar  01/07/2013  11:08
@manila
  
ermira
Postuar  06/07/2012  20:02
Seriali me i mir deri me tani ♥♥♥HYRREM ♥♥♥♥
  
Nigar
Postuar  05/07/2012  15:38
@manila

i merrke serjozisht keto tr.......,porr mos u merzitit, se historikisht hurremi martohet me sulejmanin ,Ibrahimin e gjejne te vrare dhe vrasja e tij ka mbetur pa autor dhe djali i hurremit Selimi behet sulltan mbas vdekjes te te Sulejmenit.Mustafaj djali tjeter i i gruas tjeter vritet me urdher te sulltanit.Por per fat te kaq hurremi nuk mund ta shoh se i biri behet sulltan sepse vdes relativisht e re.Eshte varrosur ne xhamine Sulejmanie prande Sulltan Sulejmenit.Te tjerat jane sajime dhe mos i merr serjozisht
  
elisadumani
Postuar  05/07/2012  14:52
@manila
  
alma imeri
Postuar  05/07/2012  13:15
telenovela me e bukur qe kam pare deri taniiiiiiiiiiiiiiiiiii
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim