English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 8
Vlerėso kėte video
4.5
58 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
8 Komente
tea
Postuar  01/10/2013  13:30
mund te me ndihmoje dnje dhe te me thote ne ke seri hyrremi e detyron sulejmanin te zgjedhe midis asaj dhe 2 vajzave ruse? flm
  
tea
Postuar  01/10/2013  13:29
mund te me thote dikush se ne ke seri sulejmani largon 2 vajzat ruse kur hyrremi e detyron te zgjedhe midis asaj dhe tyre ?? flm
  
alban
Postuar  08/03/2013  14:46
sa episode jane te gjitha kush e di ???


s
  
edona
Postuar  20/10/2012  09:27
ma e mira sulltanesha hyrrem
  
esra
Postuar  05/07/2012  22:55
serial sh i bukur..... mezi pres te vije e merkura dhe e premtja 
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim