English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 80
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 80  Pasi Hyrremi ndryshon qėndrim me Sulejmanin duke pretenduar se ėshtė e lirė dhe duhet tė jetojė ...
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 80
Pasi Hyrremi ndryshon qėndrim me Sulejmanin duke pretenduar se ėshtė e lirė dhe duhet tė jetojė ...
Pasi Hyrremi ndryshon qėndrim me Sulejmanin duke pretenduar se ėshtė e lirė dhe duhet tė jetojė sipas rregullave tė tjera, ajo do paguajė pasojat e vendimit tė vet. Tashmė ėshtė Sulejmani ai qė nuk e toleron situatėn e re. Meqė Hyrremi ėshtė e lirė, i kėrkohet tė largohet nga sarajet dhe tė ndahet me fėmijėt e vet. Hyrremi pėrpiqet tė bėjė qėndresė po nuk ia del dot. Ndėrkohė, Sulejmani kalon natėn me Mahidevranin. Ibrahimi e shpėton Nigarin, kur e sheh qė ėshtė gati tė hidhet nga tarraca.
Shto : Kor 04, 2012
21:32
Shikime : 34736
Komente : 8
Vlerėso kėte video
4.5
58 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
8 Komente
tea
Postuar  01/10/2013  13:30
mund te me ndihmoje dnje dhe te me thote ne ke seri hyrremi e detyron sulejmanin te zgjedhe midis asaj dhe 2 vajzave ruse? flm
  
tea
Postuar  01/10/2013  13:29
mund te me thote dikush se ne ke seri sulejmani largon 2 vajzat ruse kur hyrremi e detyron te zgjedhe midis asaj dhe tyre ?? flm
  
alban
Postuar  08/03/2013  14:46
sa episode jane te gjitha kush e di ???


s
  
edona
Postuar  20/10/2012  09:27
ma e mira sulltanesha hyrrem
  
esra
Postuar  05/07/2012  22:55
serial sh i bukur..... mezi pres te vije e merkura dhe e premtja 
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike