English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 8
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 8  
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 8

Shto : Jan 24, 2012
13:13
Shikime : 38876
Komente : 19
Vlerėso kėte video
4.7
78 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
19 Komente
Elvana Sulimani
Postuar  07/10/2014  18:50
sa keq per hyrremin se nena e sulltanit shum shum shum e keqe bash me maidevramin edhe me dajen.
  
arita
Postuar  10/09/2013  18:58
hyrremja ma e mira
  
Jessica
Postuar  13/06/2013  18:40
@elsa


Perkundrazi,Ibrahimi e beri serailin me te bukur.Ibrahimi dha gjalleri dhe jete serialit.Ne nje serial s'eshte e thene qe gjerat te shkojne mire e bukur ,se ashtu ska kuptim.Duhet te kete dinamike ,levizje,konflikt dhe Ibrahimi e ben te mundur kete gje.Ibrahimi eshte roli me i realizuar aty dhe historia e tij eshte shume prekese.Mos harroni qe Ibrahimi ishte njeriu i dyte me i rendesishem ,pas sulltanit si dhe Veziri me i suksesshem qe ka pasur ndonjehere Perandoria Otomane
  
Hyrem
Postuar  05/05/2013  10:47
iis the best Hyremi mae mira neboott see looo breuu kkurrpaa e taaakuu niher bilee n`jett teme edheeme boo ni fotoo mee rujtt gjatt gjithh jetess timee hyyremm oshtt bukuri e rralleenatyrore loowU Hyremm ?.
  
ina
Postuar  30/04/2013  21:20
shume i bukur ky serial  
 
1  2  3  4 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike