English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 79
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 79  Nėna sulltaneshė e merr veten dhe kėrkon largimin e Hyrremit. Ndėrkohė, Hyrremi bėn pakt me zonjėn..
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 79
Nėna sulltaneshė e merr veten dhe kėrkon largimin e Hyrremit. Ndėrkohė, Hyrremi bėn pakt me zonjėn..
Nėna sulltaneshė e merr veten dhe kėrkon largimin e Hyrremit. Ndėrkohė, Hyrremi bėn pakt me zonjėn Daje pėr t?i marrė bllokun qė shėrben si provė. Suljemani vendos tė kthehet e ta ndėrpresė rrethimin e Vjenės, pėr shkak tė kushteve shumė tė ashpra tė motit. Pasi kthehet nė saraje, e ēliron Hyrremin nga tė qenėt robinė dhe i jep lirinė. Kjo nuk kapėrdihet lehtė nga tė gjithė, po Hyrremi ka plane tė tjera. Ndėrkohė, Nigari shkruan njė letėr pėr Ibrahim Pashanė dhe vendos tė vetėvritet duke u hedhur nga tarraca e sarajeve tė tij.
Shto : Qer 29, 2012
22:40
Shikime : 29346
Komente : 10
Vlerėso kėte video
4.6
57 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
10 Komente
janissary
Postuar  14/05/2013  15:18
@ida 
 po ato qe ishin brenda haremit nuk kishte problem ndersa kur dilnin jashte mbuloheshin
  
Enka
Postuar  13/09/2012  10:33
@ida
Dekoltet i kane pasur gjithmone ata, qe ne kohet e hershme. aty qendronte ndryshimi midis tyre dhe arabeve
  
ida
Postuar  03/07/2012  22:09
une e kam lexuar si roman para shum kohesh, po nje gje me ben pershtypje dekoltet e hapura te femrave per turqit e sidomos per ne at ekohe???????????????????
  
jonida
Postuar  03/07/2012  18:22
serial fantastik, kur vjen dita dhe ora per ta pare leme cdo gje dhe e shohim
  
lenti
Postuar  03/07/2012  15:21
shum seriali i bukur
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike