English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 78
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 78  Pasi kupton qė nėnės sulltaneshė i ka rėnė nė dorė blloku me shėnimet e Leos, Hyrremi pėrpiqet tė...
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 78
Pasi kupton qė nėnės sulltaneshė i ka rėnė nė dorė blloku me shėnimet e Leos, Hyrremi pėrpiqet tė...
Pasi kupton qė nėnės sulltaneshė i ka rėnė nė dorė blloku me shėnimet e Leos, Hyrremi pėrpiqet tė shpjegohet e t?i tregojė qė ėshtė e pafajshme e nuk e ka tradhtuar sulltanin, duke pėrmendur edhe tė tjerė qė janė nė dijeni tė historisė, si Nigarin, Ibrahimin. Gjatė bisedės me tė, sulltanesha nuk ndihet mirė dhe pėson krizė zemre. Hyrremi pėrpiqet t?ia marrė ditarin, por nuk ia del. Zonja Daje e merr dhe e vendos nė njė vend tė sigurt. Sulejmani ka marrė gjithė Hungarinė dhe shtrėngon rrethimin e Vjenės.
Shto : Qer 29, 2012
21:06
Shikime : 25277
Komente : 5
Vlerėso kėte video
4.7
43 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
5 Komente
Peace
Postuar  02/11/2014  19:09
<<<
  
hyrrem
Postuar  11/08/2013  14:00
hyrremi ma e miraa <333
  
Qendresa
Postuar  13/07/2013  20:08
:D :D
  
kristina @ymail.com
Postuar  16/12/2012  18:00
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cfar filmi
  
ME PELQEN SHUME E DUA TA SHOH
Postuar  02/07/2012  14:36
ME PELQEN SHUME TA SHOH KETE PJESE TE sulejmani i madherishem SHUME E BUKUR.
  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike