English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 6
Vlerėso kėte video
4.6
70 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
6 Komente
Joanna
Postuar  21/12/2012  20:32
@Linda
me ato qe i kane punuar hyrremit shume mire iua ben
  
Linda
Postuar  16/11/2012  01:14
Hyrremi eshte nje kafshe monstruoze, pa shpirt, egoiste. Prandaj dhe te gjitha e urrejne. Ne ferr ka per te perfunduar.
  
Adela
Postuar  05/07/2012  21:44
@elmaida
Nuk eshte nevoja tia permendesh aq shume emrin kur ben nje koment duhet te dish te shkruash shqip e dashur jo kot se koti .
  
elmaida
Postuar  01/07/2012  15:53
sulltanesha hatixhe ti je ma e mira nga te gjith te tjeret dhe ti mua me pelqen pa mas sulltanesha hatixhe dhe mua do te me pelqesh gjithmon sepse je me e mira mua do te me pelqesh gjithmon dhe do te vazhdosh te me pelqesh gjithmon e dashur sulltanesha hatixhe ti do te jesh me e mira gjithmonnnnnn
  
ANASTASIA
Postuar  29/06/2012  19:54
seriali me i bukur i te gjitha koherave Ju lumte te gjithe stafit realizues Loje e shkelqyer e gjithe aktoreve ne vecanti IBRAHIMI
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim