English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 20
Vlerėso kėte video
4.3
90 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
20 Komente
tropoja
Postuar  27/06/2012  05:21
shum filem i bukur,hera e pare qe e shoh,po pres me  padurim te shoh pjeset ne vazhdim,jam kurioze te di cu be me princeshen,
  
evstropoja
Postuar  27/06/2012  05:17
hera e pare qe e shoh pe me ka pelqyer shum,cdo pjese po behet interesante,Hyremi esht nje femer shum e fort meriton vendin e nenes sulltaneshe.po pres me paqurim te shoh pjeset e tjera cdo te ndodhe
  
leadiana
Postuar  26/06/2012  15:30
jo jo hyrremi nuk vdes madje ajo martohet me sulltanin
  
INA
Postuar  26/06/2012  15:28
Sipas historise sulltani martohet me Hyrremin duke e bere ate nje sulltaneshe te vertete. Nen presionin e saj ai vret edhe Ibrahimin edhe Mustafain, te birin (dhe pastaj i thone dhe sulltan i madh e i madherishem, nje baba qe per pushtet vret dhe te birin)
  
elia
Postuar  25/06/2012  21:29
ky filem mbaron me hyremin qe behet e para e haremit e arin me ne fund ti perkulen te gjithe
  
Prapa
1  2  3  4 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim