English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 20
Vlerėso kėte video
4.3
90 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
20 Komente
brikela
Postuar  08/11/2012  13:54
me pelqen sh ky serial,normal qe hyrrem eshte me epreferuara,dhe intrigat qe ben ia fal ashtu e kane luftuar dhe ate,intriga me intrige luftohet nqs do te mbijetosh do behesh dhe e keqe me raste
  
Anna
Postuar  25/09/2012  10:15
Hyrremi e perze shqiptaren qe eshte Mahidevani (sespse ka qene shqiptare) e cila u katandis te lypte rrugeve derisa Selimi i lidhi pension, i vrau dhe djalin me intrige (Me pare vrau me doren e sulejmanit Ibrahimin i cili ishte cam nga Parga mbrojtesin e djalit, dhe vuri dhendrin e vet, burrin e vajzes ne ate pozicion.Ky i fundit i mbushi mendjen Sulltanit se djali donte ta vriste ) dhe djalin qe pati me te dashurin rus pra Selimin e beri Sulltan. (nuk e them kete une po historianet turq) 2 nga djemte qe pati me sulejmanin ishin difektoze Keshtu mbaron.Hyrremin mendohet e helmuan kur vdiq Sulejmani (pasi ra nga kali), Vdiq 58 vjec dhe ka tyrbe ne stamboll me sulejmanin. edhe sot njihet si skllavja qe u be sulltaneshe
  
bardhe musaj skivjan
Postuar  06/07/2012  20:40
ne fun te gjitha shkatrrohen dhe mbetet vetem hyrremi dhe sulltanin hyremi e mbyt se pse ja ka mbyt prinderit e saj..........
  
Hana
Postuar  05/07/2012  18:44
@INA
e vertet .. kam lexuar ne wikipedia dhe jam cuditur kur e lexova , qe ajo edhe ne jeten e saj ka qene e gatshme qe t'a kthej baban kunder djalit te vet...kur i shikoj keto marrina qe ben ne serijal thom ,qe ndoshta keshtu pikerisht ka qene ne jeten e vertet te saj (por per ate ajo eshte e permendur sot ,me shume se sulltanesha tjeter ,e cila ne fakt eshte arbereshe )...
  
blerta
Postuar  27/06/2012  14:57
hatixhea me e mir se hyrremja vdes ne fund se eshte shume e keqe
  
 
1  2  3  4 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim