English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 21
Vlerėso kėte video
4.7
78 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
21 Komente
Anda Korce
Postuar  25/08/2013  12:07
@ana i


Cfare Sulltaneshe e denje Hatixheja moj? C'po flet? Ne episodat 150-160 etj. bashkpunonte me gruan qe e tradhetoi burri i vet. Me Nigarin. Edhe pse Hatixheja ne cdo moment ja ben me dije Ibrahimit dhe Hyrremit qe eshte Sulltaneshe, ajo nuk e ka fare krenarine e nje Sulltaneshe. Shkurt e shqip grua pa krenari.
  
ana i
Postuar  15/05/2013  15:45
hatixhe eshte nje sulltanesh e denje :) me pelqen shume dhe mahidevrani!
  
ardijona bajrami
Postuar  12/05/2013  18:57
hyrremi me ka pelqy gjith po tash nuk pome pelqen se poi ban do gjeste shum te kqija dhe ma emirja pi qitina serjali asht princesha izabela hyrremi nuk edo se ivjen inati se asht mae mir se ajo tung I LOVE PRINCESHA IZABELA tung tung tung izabela i love izabela te dua shum add ashe e jemja ardijona_dona@hotmail.com 11 vjet ikam
  
redi
Postuar  11/12/2012  03:02
po te ishin grate si uremi v do ishte fjala femer por megjithese ca e pelqejne u uroj ta kene per grua tu vije leo dhe te rine  bashke ,,,v muabetit
  
hana
Postuar  11/08/2012  14:16
thone qe grate e kane prishur perandorine osmane ... dhe ne fund vetem mbese hyrremi nga grate , dhe faktikisht ajo e ka shkateruar.. nuk duhet ta kemi aq inat vetem per shkak te kesaj ceshtje edhe nese me te vertet ka qene aq e djallezuar dhe e keqe ! btw aktorja meyrem uzerli eshte metevertet zbavitese (p.s kam par disa interview me ate)
  
 
1  2  3  4  5 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim