English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 19
Vlerėso kėte video
4.5
66 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
19 Komente
redi
Postuar  11/12/2012  00:50
@ana
po ti nuk do beje per njeriun qedo keshtu

  
OLA
Postuar  28/06/2012  11:42
NJE SERIAL I MREKULLUESHEM, E NDJEKIM ME SH KENAQESI E KURESHTJE, NA MESOI , NA TREGOI SE KU ARRIN EGO AMBICJA PER PUSHTET.... JETA ESHTE NJE LUFTE E VERTETE,,,,, LUFTE E FTOHTE ,,,PER TE MBROJTUR TE DREJTAT E TUA DHE ATYRE QE DO..... ESHTE NJE HISTORI E BUKUR DHE E VERTETE PASI NE VIJA TE TRASHA DHE NE E PERJETOJME CDO DITE ,,,,, GJITHKUSH GJEN VETEN NE CDONJERIN NGA PERSONAZHET .... DHE NA BEN TE MESOJME PRE TYRE
  
leonita
Postuar  25/06/2012  18:31
ma e mira sulltanesha hyrrem dhe me pelqejne gjestet e saj e sidomos kur te qesh qesh shum bukur dhe une duke e shikuar kete serial u mesova te flas turqisht fale ketij seriali mahidevranja shume shtrig shum shum shum vjen radha se te gjith do te perkulen para sulltaneshes hyrrem miq e armiq helovju hyrrem . Te gjith njerzit qe luajne ne ket serial me pelqejn pos shtriga mahidevranja jo nuk me pelqen.hyrem
  
Agustin
Postuar  19/06/2012  21:27
@belkisa
Nuk besoj se do perfundoje keshtu
  
Nida
Postuar  19/06/2012  18:13
Hyrremi thj po mbron ate qe i perket dhe po shkaterron kedo qe i prish lumturine asajt dhe femijeve te saj ... Mos llogjikoni gabim cdo kush do vepronte kshu po ti cenohej lumturia nga dikush pa te drejt :))
  
 
1  2  3  4 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim