English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 70
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 70  
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 70

Shto : Qer 15, 2012
21:06
Shikime : 143161
Komente : 30
Vlerėso kėte video
4.5
111 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
30 Komente
Rina Shkoder
Postuar  20/07/2013  13:55
  
Rina Shkoder
Postuar  20/07/2013  13:55
  
Donna
Postuar  10/07/2013  13:17
Hyrremi eshte me e mira dhe me e zgjuara,ka sh cilesi qe perse ne e duam aq shume!! Teee duaaa shh <3333
  
Donna
Postuar  10/07/2013  13:16
@nina

sepse aty eshte hyrrem :D
  
Donna
Postuar  10/07/2013  13:16
@nina

sepse aty eshte hyrrem :D
  
 
1  2  3  4  5  6 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike