English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 12
Vlerėso kėte video
4.5
48 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
12 Komente
alesia
Postuar  06/11/2013  13:37
e di por ata po i pershtaten historis,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
  
elona licenji
Postuar  23/06/2012  12:08
HYRREMI ESHTE SHUM E BUKUR MADJE EDHE ROL;IN E LUAN BUKUR POR NUK ESHTE KJO SJELLJA E MUSLIMANES PRANDEJ THEM QE NUK ESHTE E VERTETE ATA ISHIN FAMILJE ME TRADITA MUSLIMANE DHE NE FILM SHUM SHUM PAK TREGOHEN KETO.
  
elona licenji
Postuar  17/06/2012  12:36
seriali eshte i bukur por ta dini se nuk eshte kjo e verta e ushtris osmane dhe e verteta e familjes se sulejmanit...
  
turi
Postuar  16/06/2012  14:48
shum i bukur filmi sulejmani i madherishemn . Me pelqen shum hyrrem kur zihet me mahidevranin
  
ili.kendi
Postuar  15/06/2012  18:04
shum i bukur ky film serial
  
 
1  2  3 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim