English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 7
Vlerėso kėte video
4.5
73 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
7 Komente
shehrezade
Postuar  06/07/2013  11:59
si hyrremi nuk ka te puth shume Hyrrem
  
shehrezade
Postuar  06/07/2013  11:58
@ardijona_dona@hotmail.com

po sigurishte qe ajo nuk e do se vet ehste me e mire nuk ja kalon dot kush asaj
  
ardijona_dona@hotmail.com
Postuar  12/05/2013  14:22
e pershendes princeshen izabelen dhe sulltaneshen hyrrem dhe sulltaneshen hatixhe dhe esmen dhe marijen dhe naka met SULLTAN SYLEJMAN jini te gjitht te famshum ju dua shum shum shum shum shum i pershendes por hyrremi eka prish pak filmin se nuk pe do princeshen e zabelen
  
FESTIM LITI
Postuar  20/10/2012  23:26
Zonja apo Zonjushe Ina! Historija mund te jete e vertete,por,me falni,trillimi nuk mund te jete kurre real,aq me pak i plotfuqishem,si c'shpreheni ju ne komentin tuaj.Mos eshte nje lajthije nga manija per te konsumuar fjale ,qofte edhe te pakuptimta?!
  
frenklin
Postuar  02/09/2012  17:12
mase vdes mahidevrani
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim