English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 18
Vlerėso kėte video
4.7
37 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
18 Komente
FESTIM LITTI
Postuar  20/10/2012  22:37
Eshte kenaqesi te shohesh nje serial te tille qe ka pushtuar boten,deri ne Ukraine dhe Rusi po projektohet. Eshte mpleksur historija me dashurine,tmerrin e nje perandorije te tmerrshme te udhehequr per me shume se dyzet vjet nga Sulltani me njerzor dhe i zgjuar,packa se ndoqi politika pushtuese si parardhesi i tij,babai,Bajaziti.Nuk ndjeistorik,por edhe lirizmi i nje dashurije te ngrohte e teper te besueshme midis nje sulltani dhe nje skllaveje ruse.Nje fakt i paperseritshem ne ate perandori qe pushtoi kontinente,Le ta falenderojme kete kanal simpatik qe na jep te shijojme te tilla produksione me vlere!
  
anila
Postuar  19/06/2012  09:10
hyrem sulltanesha shum e mir mahidevrane sulltanesha e keqe hyremi e ka rolin edhe pik(a)
  
manila
Postuar  12/06/2012  16:22
po me pelqen shume ky film , Nje jete e thurur ne saje te intrigave,Nuk ekuptoj se si i thurnin ato.Me vrasje me poshterime.Une e kam lexu historine e Sullten Sulejmenit , eshte shume e eger me vrasje , me egon per pushtet. Sulltanese Hyremi ne film eshte shume e mire dhe e dashur per te gjithe , por ne realitet ajo ishte nje perbindesh , ajo ben plane te vrasi edhe djem e saj.mustafai nuk i kishte asnje faj asaj qe e eliminoi. ketu qendroi e keqja e haremit , sepse ne te nuk kishte asnje rregull asnje kufi , Nga nje skllave u be Sulltaneshe . Megjithese ruset e kane gjakun e embel e bejne pervete cdo mashkull. pjese egjinis ishte e dhe Sulltan sulejmani.
  
gona
Postuar  09/06/2012  15:08
Po mos tė ishte Hyremi,seriali nuk do ket kurfar jeshie sdo te ket vler sipas mendimit tim.
  
elvira
Postuar  09/06/2012  14:16
HATIXHJA DUKE I DHE NE TE PIJE E ZE GJUMI DHE E MBYT GJATE NATES
  
 
1  2  3  4 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim