English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 64
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 64  Gjatė njė vizite qė i bėn princeshė Izabelės nė shtėpizėn e gjuetarėve, Hyrremi shikon se ajo...
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 64
Gjatė njė vizite qė i bėn princeshė Izabelės nė shtėpizėn e gjuetarėve, Hyrremi shikon se ajo...
Gjatė njė vizite qė i bėn princeshė Izabelės nė shtėpizėn e gjuetarėve, Hyrremi shikon se ajo mban nė qafė varėsen qė Sulltan Sulejmani ishte duke e punuar. Si do tė reagojė Hyrremi? Do tė mundohet t?ia marrė varėsen princeshės? Ibrahim pashai ka zėnė shtratin dhe Nigari bėn tė pamundurėn qė ai tė pėrmirėsohet sa mė shpejt. Sulltaneshė Hatixheja nis tė bezdiset nga fakti qė Nigari i qėndron shumė pranė Ibrahim Pashait. Sulltan Sulejmani vihet nė dijeni pėr situatėn e krijuar nga Bali Beji. Ēfarė do tė vendosė sulltan Sulejmani pėr Arminėn dhe Bali Bejin? A do tė marrė fund dashuria mes dy tė rinjve?
Shto : Qer 06, 2012
21:25
Shikime : 23739
Komente : 1
Vlerėso kėte video
4.7
27 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
1 Komente
ambra
Postuar  18/06/2012  12:51
armina nuk eshte ndonje bukuri e rralle
  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike