English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 63
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 63  Xhoshua efendiu ankohet te Ibrahim Pashai pėr grabitjen e Arminės. Pashai e urdhėron Baliun ta bėjė.
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 63
Xhoshua efendiu ankohet te Ibrahim Pashai pėr grabitjen e Arminės. Pashai e urdhėron Baliun ta bėjė.
Xhoshua efendiu ankohet te Ibrahim Pashai pėr grabitjen e Arminės. Pashai e urdhėron Baliun ta bėjė, por nuk ėshtė e lehtė. Ndėrkohė, Hyrremi ia del ta bėjė dyshues Sulejmanin pėr marrėdhėnien e princeshės me Ibrahim Pashanė, prandaj sulltani e zhvendos sėrish Izabelėn nė shtėpinė nė pyll. Magjia e Hyrremit nis tė bėjė efekt te Ibrahimi dhe Nigari kujdeset pa pushim pėr tė, fakt qė Hatixheja nuk e merr mirė.   
Shto : Qer 01, 2012
22:05
Shikime : 24218
Komente : 8
Vlerėso kėte video
4.7
43 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
8 Komente
Arsed
Postuar  09/03/2013  12:22
@Anxhela

Jo ti e ke gabim.Si Hyrremi s'eshte askush ne harem e ne saraje!
  
arbulena
Postuar  13/06/2012  16:59
mos je ti perbind se ajo esht princesh sulltanesh e shum tjera
  
Anxhela
Postuar  07/06/2012  11:35
izabela eshte shume e bukur .ata qe thone se hyrremi eshte me e bukur se izabela e kane shume gabim!!!!!
  
Ervis
Postuar  06/06/2012  18:28
hyrremi eshte perendesha e perendeshave .hyrremin kushdo do ta dashuronte ohhhhhhhhhhhhhh my good!!!
  
ervis
Postuar  06/06/2012  18:25
une mendoj se ne fund sulltan sulejmani do te perfundoje me hyrremin sepse hyrremin e don kushdo hahahahahaha
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike