English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 62
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 62  Baliu kupton qė Xhoshua efendiu po e largon Arminuėn nga qyteti dhe e rrėmben para shtėpisė.
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 62
Baliu kupton qė Xhoshua efendiu po e largon Arminuėn nga qyteti dhe e rrėmben para shtėpisė.
Baliu kupton qė Xhoshua efendiu po e largon Arminuėn nga qyteti dhe e rrėmben para shtėpisė sė vetė. Pas kėsaj, ata fshihen pėrkohėshisht te Matrakēiu. Ndėrkohė, princeshė Izabela merr vesh nga Sulejmani qė e kanė deklaruar tė vdekur dhe askush nuk e kėrkon mė. Hyrremi ndihet e kėrcėnuar prej saj dhe shkon ta kėrcėnojė, po ngatėrrohet edhe mė keq nė lojėn e Izabelės.
Shto : Qer 01, 2012
21:20
Shikime : 22741
Komente : 0
Vlerėso kėte video
4.3
35 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
0 Komente
Asnje Koment i Disponueshem
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike