English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 61
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 61  E vėnė pėrballė Izabelės, Hyrremi fillon tė ndihet e pasigurt para Suljemanit dhe pėrpiqet...
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 61
E vėnė pėrballė Izabelės, Hyrremi fillon tė ndihet e pasigurt para Suljemanit dhe pėrpiqet...
E vėnė pėrballė Izabelės, Hyrremi fillon tė ndihet e pasigurt para Suljemanit dhe pėrpiqet tė bėjė ēdo lėvizje pėr ta larguar princeshėn. Ndėrkohė, pasi arrin tė shtypė kryengritjen e Kalenderit, Ibrahimi kthehet me fitoren e vet tė madhe. Sulejmani e shpėrblen, duke rritur smirėn e tė tjerėve ndaj tij. Hyrremi sheh e pakėnaqur rritjen e Ibrahimit. Sulejmani e merr princeshėn dhe e vendos sėrish nė shtėpinė e gjuetarėve. Atje, ai puthet me Izabelėn.
Shto : Maj 30, 2012
22:16
Shikime : 22259
Komente : 4
Vlerėso kėte video
4.7
24 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
4 Komente
BILLI
Postuar  04/06/2012  18:57
I KENDSHEM.SHIKOHET ME INTERES SEPSE BAZOHET NE FAKTE HISTORIKE.
  
roza
Postuar  02/06/2012  14:44
nuk e di viola edhe mua jo te gjitha serit i shikoj qe ne fund
  
viola
Postuar  01/06/2012  15:42
pse nuk ma jep te gjithe serine ka ndonje qe e di?
  
viola
Postuar  31/05/2012  22:04
shume i bukur ky serial!
  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike