English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 60
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 60  Princeshė Izabela i vė flakėn vendit ku po rrinin duke dashur t'i japė fund poshtėrimit tė vetvetes.
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 60
Princeshė Izabela i vė flakėn vendit ku po rrinin duke dashur t'i japė fund poshtėrimit tė vetvetes.
Princeshė Izabela i vė flakėn vendit ku po rrinin duke dashur t'i japė fund poshtėrimit tė vetvetes. Ushtarėt arrijnė ta shpėtojnė. Sulejmani e ēon pėrkohėsisht nė sarajet e Hatixhesė, ndėrkohė qė porosit Mallkoēollun ta raportojė tė vdekur nė zjarr. Ai pranon shumėn e parave si shkėmbim me princin Frederik, tė cilin ua dorėzon ambasadorėve. Ndėrkohė, Hyrremi ndihet gjthnjė e mė xheloze, sidomos pasi Mahidevrani e merr nė sarejet e Hatixhesė, pėr ta pėrballur me Izabelėn.
Shto : Maj 30, 2012
21:15
Shikime : 25129
Komente : 3
Vlerėso kėte video
4.6
27 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
3 Komente
Klaudio
Postuar  08/06/2013  21:30
Mjafton te ndryshosh numrin e episodit lart te adresa dhe shikon cdo episod. :)
  
hyrrem
Postuar  31/05/2012  15:33
po episodi 61 ku esht
  
klara
Postuar  31/05/2012  12:32
po pjeset e tjera ku mund ti gjej ?me ndimoni ju lutem
  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike