English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 3
Vlerėso kėte video
4.6
27 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
3 Komente
Klaudio
Postuar  08/06/2013  21:30
Mjafton te ndryshosh numrin e episodit lart te adresa dhe shikon cdo episod. :)
  
hyrrem
Postuar  31/05/2012  15:33
po episodi 61 ku esht
  
klara
Postuar  31/05/2012  12:32
po pjeset e tjera ku mund ti gjej ?me ndimoni ju lutem
  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim