English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 18
Vlerėso kėte video
4.6
95 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
18 Komente
Blerta Genta Fjolla
Postuar  21/07/2013  14:03
Of Hyrrem of sa gjynah me vie je me e bukura prej krejve dhe kete Mahidevranen veq nuk jam aty se ma zi se ty qysh te ja rrahur do e rrahesha ... Shtriga qe eshte kjo Mahidevran e keqe ... :P
Nga ne : Blerta Genta dhe Fjolla
  
Fjolla
Postuar  17/02/2013  00:20
@lona
  
Ada T.H
Postuar  04/10/2012  00:03
Alketa , mua me tha mami im qe kur hap yahoo.dhe dalin shume search space,si nga google,yahoo aty tek google duhet te shkruash une e bera dhe me shkronja te vogla te gjithe si teme dmth sesi mund te kerkoja per secilen,nuk besoj se eshte me domosdo te medha apo te vpgla shkronjat vetem aty ku thote google shkruaj "sulejmani i madherishem episodi 4" mos e shkruj sulejmani i madherishem episodi i madherishem.....jo vetem nje " i " mos harro sulejmani i madherishem episodi 4 ........dhe une tek 4 e lashe dhe tani po i shof me rradhe e pashe 4 dhe 5 .......5 ishte nom fare tjae bejne gropen asaj Mehra*eshi....se Hyrremi o si yll,shikim te kendshem
  
alessio
Postuar  19/08/2012  11:46
e shkreta hyrrem....gjynaf:'(
  
tani
Postuar  11/08/2012  15:12
@alketa
Linqeve si poshte ndryshoji vetem nr . psh nga 6 beje 7, 8 , 9 e kshu me rradhe ;) http://webtv.albanianscreen.tv/pages/videot/sulejmani_i_madherishem__episodi_6
  
 
1  2  3  4 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim