English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 59
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 59  Teksa kthehet nga shtėpiza e gjuetarėve, Hyrremi ndeshet me Mahidevranin, e cila po shėtit.
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 59
Teksa kthehet nga shtėpiza e gjuetarėve, Hyrremi ndeshet me Mahidevranin, e cila po shėtit.
Hyrremi shikon Sulltan Sulejmanin duke u futur bashkė me princeshėn Izabela nė shtėpizėn e gjuetarėve.
Teksa kthehet nga shtėpiza e gjuetarėve, Hyrremi ndeshet me Mahidevranin, e cila po shėtit nė kopsht. Nga sytė e pėrlotur Mahidevrani kupton gjithēka, por Hyrremi s?lejon qė ajo t?ia hedhė pa u lėnduar.
Princeshė Izabela bėn njė pėrpjekje tė fundit pėr tė shpėtuar nga skllavėria duke i vėnė zjarrin shtėpizės sė gjuetarėve.
A do t?i shpėtojė vallė zjarrit princeshė Izabela? Ēfarė mund tė presė Hyrremi pas lidhjes qė sulltan Sulejmani pati me princeshėn, e cila do tė bėhet pjesė e harremit tė tij?
Shto : Maj 25, 2012
22:45
Shikime : 40769
Komente : 8
Vlerėso kėte video
4.4
78 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
8 Komente
ema
Postuar  08/05/2013  19:54
hatixhe je personazhi me i mrekullushem! <3
  
erjona
Postuar  08/06/2012  17:20
seriali me i bukur qe kam pare.....alba eshte albanian screen jo alsat
  
kullerka
Postuar  29/05/2012  19:44
serial terheqes qe te len pershtypje ta percjellesh cdo episod ju lumt se na knaqet me ket
  
ALBINA
Postuar  28/05/2012  19:43
SHUM SHUM I MIR FILMI......(VERY GOOD)
  
hyrem
Postuar  27/05/2012  13:00
hyrrem te dua mahiidevran je nje budallaqke e vertet bashk me izabelen dhe mustafan hyrem ma e mira (loveeee)
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike