English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 8
Vlerėso kėte video
4.4
78 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
8 Komente
ema
Postuar  08/05/2013  19:54
hatixhe je personazhi me i mrekullushem! <3
  
erjona
Postuar  08/06/2012  17:20
seriali me i bukur qe kam pare.....alba eshte albanian screen jo alsat
  
kullerka
Postuar  29/05/2012  19:44
serial terheqes qe te len pershtypje ta percjellesh cdo episod ju lumt se na knaqet me ket
  
ALBINA
Postuar  28/05/2012  19:43
SHUM SHUM I MIR FILMI......(VERY GOOD)
  
hyrem
Postuar  27/05/2012  13:00
hyrrem te dua mahiidevran je nje budallaqke e vertet bashk me izabelen dhe mustafan hyrem ma e mira (loveeee)
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim