English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 5
Vlerėso kėte video
4.5
34 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
5 Komente
zana
Postuar  14/11/2012  11:43
Disa te vertata ka ne ket film por jo edhe te mbyllet Princi apo Princesha e te bejn keta qfar te dojn heheheh e kan ekzagjeru pak keto ngjarje
  
janidr@info.al;
Postuar  16/08/2012  18:18
po vertet e bukur
  
janidr@info.al;
Postuar  16/08/2012  18:17
meshkruani rreth ketij serjali
  
ela kastrati
Postuar  03/08/2012  17:15
sulltanesha hyrrem ma e bukura prej te gjitheve vetem vazhdo hyrrem te lumte
  
elma
Postuar  08/07/2012  17:53
hyrremi ma e mira dhe krejteve po i vjen inati mas shumti ibrahimit
  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim