English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 10
Vlerėso kėte video
4.7
55 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
10 Komente
olta
Postuar  02/06/2013  11:48
t e Sulejmanit te perandoris Osmane. aktoret me te bukur 1Hyrremi 2 Mihrimaja 3 Hatixhja etj por me e bukura nga te gjitha aktoret eshte Hyremi si nje lule
  
Booboo
Postuar  13/03/2013  17:35
Uaa film i papare
  
dorian ibraim
Postuar  16/11/2012  09:10
sulltana hatixhe dheibraim pasha 1-shi perandorise dorian ibraim
  
manjola
Postuar  01/10/2012  13:48
seriali me i bukur qe kam pare dri tani vertet realiteti i koheve te atehershme,hyrremi femer e brishte por njekohsisht e forte dhe e dashuruar vertet qe per dashurine mund te besh gjithcka
  
florindaaaa
Postuar  05/06/2012  13:49
filmi me interesant qe kam pare mezi pres te merkuren edhe te premten qe ta shof..nje film shum i bukur..e vetmja sulltanesh qe e zbukuron kete film esh..HYRREMI..nje femer e vertet qe din ta mbroj dashurine dhe qe kurre nuk fundoset..thjesht ecen me koken lart..ju pershendes me kengen e ketij filmii..
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim