English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 8
Vlerėso kėte video
4.6
39 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
8 Komente
Mejrem
Postuar  24/05/2012  19:10
Hyrremi esht shummm e bukur qummmm
  
Someone
Postuar  23/05/2012  13:39
Val per Princeshen Izabel ke folur shum mire se as mua sme pelqen!Pastaj edhe Mahidevrani nuk eshte shume e bukur se ndonjehere duket si ''plake'' mfal per shprehjen gjithashtu edhe Hyrremi del e bukur e ndonjehere nuk del. Nejse mua me pelqen shume ky filmi edhe po pres naten e sotme qe ta shof!Per te gjithe shikim te kendeshem!Bye Bye
  
dikush
Postuar  22/05/2012  16:10
o hurremes kerkush nuk munet me ja kalu veq kush ja ka inatin!!se sulltani qe eshte e mir e don se mukan e kish dasht edhe mahidevranen!!!!love hurrem♥♥♥♥♥
  
val
Postuar  21/05/2012  23:10
Arjeta ,princesha izabel ka vetem silikon dhe botox ne fytyre cfare i pelqen ?
Bukuri dhe elegance ka vetem Maihdevrani .dhe hyrremi eshte si lop ka bark dhe gushe
mgjs eshte e cuk gjyzel haneme
  
argjentina
Postuar  21/05/2012  16:57
hyrrem shum e bukurr je nr 1 ne bot
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim