English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 2
Vlerėso kėte video
4.4
28 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
2 Komente
LAURENTA
Postuar  09/04/2013  12:33
mehmet je i papare ne filmin ,,sulltani i madherishem,,. ju adhuroj te gjithve. gjithashtu motren,vellezerit,te emen,baban....pres filmin tuaj sonte .mustafa dashurohu ne helenen sepse eshte e mbrekullueshme.hyrem mos e le askende te behet e dashura e sylejmanit sepse je,me e bukur se ato te gjitha.mihrima mos je e dashuruar ....hyrem drejtoje haremin me mire ...,per mua je njeshi, adhuruesja ime e pare.ibrajim perse e mbyte leon te dashurin e hyremes.hyrem mos u dorzo asnje her,kurajo ke shume .ju dua shume.
  
ona
Postuar  03/06/2012  15:46
sa qarte duket se si sulejmani edhe princesha po terhiqen nga njeri tjetri dhe bejne si indiferente pale
  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim