English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 53
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 53  16.05.2012
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 53
16.05.2012

Shto : Maj 16, 2012
22:25
Shikime : 24565
Komente : 8
Vlerėso kėte video
4.4
66 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
8 Komente
tadim
Postuar  11/08/2013  11:16
hyrremi ma e mira ma e bukra hatixhes dhe mahidevranit le tju vije inati dhe i love mihrimah
  
trimja
Postuar  12/07/2013  13:16
hyrremja ma e mira
  
a.hekuri
Postuar  26/06/2013  11:45
ma e bukura ne te gjithe eshte hyrrem sulltanem
  
valbona
Postuar  18/04/2013  13:35
ma e mir sulltanesh hyrem mos tiu vjen inati
  
leona
Postuar  28/11/2012  13:28
hyrrem sa e bukur qe je mahidevranja te ka inat te gjitha ta kan inat ti tregohu esjellshme se mahidevranipo ta ka inat se ti linde 3 pasardhes po gjithashtu dhe sulltanesha mihrimah e dua shum dhe ty
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike