English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 52
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 52  Pas fitores sė madhe nė Mohaē, perėndimi fillon t?i druhet realisht Sulejmanit dhe Perandorisė...
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 52
Pas fitores sė madhe nė Mohaē, perėndimi fillon t?i druhet realisht Sulejmanit dhe Perandorisė...
Pas fitores sė madhe nė Mohaē, perėndimi fillon t?i druhet realisht Sulejmanit dhe Perandorisė qė gjithnjė e mė tepėr po hyn nė zemėr tė Evropės. Sulltani emėron Zapoljan si mbret tė Hungarisė dhe vendos tė kthehet nė shtėpi. Ndėrkohė, Hyrremi ndihet shumė keq nga fjalėt e Hatixhesė, e cila i tregoi vendin dhe kėrkon tė ridimensionojė veten. Ajo i kėrkon Gyl agait tė takohet edhe njė herė me fallxhorin Jakup. E shmangur prej Hyrremit, Nigari pėrpiqet tė gjejė mbėshtetje pranė Mahidevranit. Ndėrkohė, piratėt sjellin nė Kostandinopojė  princeshėn e Kastijės pėr t?ia dorėzuar Sulejmanit.

Shto : Maj 16, 2012
21:33
Shikime : 26202
Komente : 5
Vlerėso kėte video
4.3
25 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
5 Komente
adriatik haxhi
Postuar  26/01/2013  17:56
  
leunita
Postuar  03/06/2012  14:38
shpresoj se hyrremja do jet nje sulltanesh qe te gjith familja mbretrore do qe tiu perkulen hyrremja do bahet qe ta therasin resul hyrrem hatun han han rezlit
  
ariola
Postuar  18/05/2012  20:30
serial shume mbreslenes
  
shume larg
Postuar  18/05/2012  07:19
Sa e mire qe je Hyrrem, te morsha tligat!
  
laura
Postuar  16/05/2012  23:23
cilesia shume e dobet ne qe skemi mundesi ta shohim ne tv na ngelet ta shohim me cilesi te keqe :(
  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike