English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 5
Vlerėso kėte video
4.6
42 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
5 Komente
Ardijona bajrami
Postuar  21/10/2013  22:38
Mua me pelqen ky serjal se esht i mrekullushem dhe mua me pelqen :Sulltani i madherishem:sulltanesha hyrrem:sulltanesha hatixhe:sulltanesha mihrima :Gylehali:esma: dhe sulltanesha mahidevran por mahidivrani nuk me pelqen ne sjellje i pershendes te gjith keta se e bajn ni serjal te mrekullushem I dua te gjitht :Ju dua shumm: I LOVE :
  
e
Postuar  15/05/2012  19:28
feeeeeee
  
Zayn Malik
Postuar  15/05/2012  19:26
Sh e bkr
  
vjoesi
Postuar  14/05/2012  13:56
NJE EPISOD SHUME I BUKUR
  
redi
Postuar  12/05/2012  07:22
  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim