English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 13
Vlerėso kėte video
4.6
45 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
13 Komente
merisi
Postuar  29/03/2013  22:27
Edhe mua me pelqen Hyrremi ajo eshte me e bukura e haremit aty . Asnje nuk ia kalon asaj.
  
colja
Postuar  06/09/2012  19:30
une ne kete serial e pelqej sulltaneshen hyrem
  
agnesa
Postuar  03/09/2012  13:29
o tish kon sulltani edhe edhe shtuneve dhe te dieleve
  
alma
Postuar  15/07/2012  19:10
ky film eshte i mrekullueshem , ka perberje te larmishme ,te ben per vete, te duket sikur ti je aktorja e ketij filmi, duket si realitet ,te ngjall emocjone nepermjet intrigave e luftes per pushtet ,por edhe shume domethenes per menyren se si trajtohej gruaja ne ate kohe.e vecanta e ketij filmi per mua jane aktoret kryesore ,si hyremi sulejmani,ibrahimi,mahidevrani e shume te tjere.................. me thene te drejten eshte kenaqesi te shikosh nje sulltan i cili cdo lufte e ben vetem per hir te ALLAHUT e falenderon ate ne cdo mbledhje apo fitore.pra roli i gruas eshte vendimtar ,pas cdo burri fshihet nje grua me ndjena te forta per bashkeshortin e saj ,dhe lufta per te treguar se pas cdo sakrifice ka shperblim .kte e tregon hyremi kur i thote sulltanit te zemres se tij qe do te behet muslimane. por edhe nuk lejon te tjeret ta marrin neper kembe............eeeeeeeeeee
ne fund behet sulltaneshe e behet gruaja e atij qe ja fali zemren e nuk e lejon askend tia marre, ne fund te fundit ata qe duhen me sinqeritet bashkohen me emrin e ALLAHUT.
  
stesi
Postuar  20/05/2012  00:07
me pelqen ky film eshte me i bukuri pres te filloj seria tjeter te ben shume kurioz por mua me pelqen si aktore tek ky film hyrrem eshte me e mira per mua dhe mahidevranin e urrej
  
 
1  2  3 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim