English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 11
Vlerėso kėte video
4.3
48 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
11 Komente
edona
Postuar  25/06/2012  20:06
duffy ma e mira ne bot mos u lodhni fare
  
Tedi
Postuar  12/05/2012  21:25
Jo jo cdo dite se do mbaronte me shpejt dhe ajo pritja nja 2 dit ta shton kuriozitetin!Filmi me 1sh i a kalon ezelit,menekshes dhe halilit,shamikuqes te gjithave!
  
adelina
Postuar  09/05/2012  20:03
@ana
ke shum te drejt
  
szd
Postuar  09/05/2012  16:57
  
ana
Postuar  08/05/2012  16:50
a nuk do ishte me mire sikur ta jepnit nga e hena deri ne te premte si te gjithe serjalete qe jepen ne te gjithe kanalet tv se keshtu nuk po na pelqen se filmi eshte shum i bukur dhe do u bente me i bukur sukur tu jepte cdo dit dhe jo 2 her ne jave se keshtu i humb lezeti
  
 
1  2  3 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim