English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 47
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 47  04.05.2012
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 47
04.05.2012
Alvize Griti merr motrėn dhe e sjell nė sarajet e Ibrahimi Pashės, ku me ta takohet edhe Hyrremi e sulltani. Hyrremi nuk ndihet aspak mirė nė praninė e gruas perėndimore dhe asaj qė ajo pėrfaqėson. Ndėrkohė, Ibrahimi arrin tė nxjerrė atė ē?ka do nga Leoja, duke ndryshuar taktikė. Hyrremi zbulon se ėshtė sėrish shtatzėnė, po nga ana tjetėr kupton qė Ibrahimi di diēka pėr tė dhe leon e shkon tė marrė vesh ēfarė. Nė fund, Ibraihmi i vė para njė zgjedhjeje tė vėshtirė Aleksandrėn dhe Leon.
Shto : Maj 04, 2012
22:13
Shikime : 29220
Komente : 11
Vlerėso kėte video
4.3
48 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
11 Komente
edona
Postuar  25/06/2012  20:06
duffy ma e mira ne bot mos u lodhni fare
  
Tedi
Postuar  12/05/2012  21:25
Jo jo cdo dite se do mbaronte me shpejt dhe ajo pritja nja 2 dit ta shton kuriozitetin!Filmi me 1sh i a kalon ezelit,menekshes dhe halilit,shamikuqes te gjithave!
  
adelina
Postuar  09/05/2012  20:03
@ana
ke shum te drejt
  
szd
Postuar  09/05/2012  16:57
  
ana
Postuar  08/05/2012  16:50
a nuk do ishte me mire sikur ta jepnit nga e hena deri ne te premte si te gjithe serjalete qe jepen ne te gjithe kanalet tv se keshtu nuk po na pelqen se filmi eshte shum i bukur dhe do u bente me i bukur sukur tu jepte cdo dit dhe jo 2 her ne jave se keshtu i humb lezeti
  
 
1  2  3 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike