English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 46
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 46  04.05.2012
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 46
04.05.2012
Pasi Ibrahimi kupton qė midis Hyrremit dhe Leos ka diēka, i kėrkon mjeshtre Nigarit tė zbulojė ēdo gjė qė ka lidhje me kėtė, sidomos ndonjė provė qė ta vėrtetojė. Edhe pse e gjen provėn, Nigari nuk e padit Hyrremin te Ibrahimi dhe, me sa mundet, e mbulon atė. Hyrremi merr letrėn e Leos, por nuk i shkon nė takim. Ndėrkohė, Ibrahimi urdhėron qė Leon ta burgosin nė bodrumin e sarajeve tė tij dhe i gjen nė torbė njė portret tė Hyrremit. 
Shto : Maj 04, 2012
21:22
Shikime : 23228
Komente : 2
Vlerėso kėte video
4.4
36 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
2 Komente
Zeli
Postuar  09/06/2012  01:11
Film i mrekullueshem ! Ju faleminderit AS !
  
hntttt
Postuar  08/05/2012  18:32
yll fare
  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike