English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 11
Vlerėso kėte video
4.7
41 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
11 Komente
Fredi
Postuar  01/10/2013  15:46
Turēelinj esmerė aziatikė, komentues mediokėr, pata rastin tė shoh disa nga seritė e kėtij filmi tė dobėt. Kjo ėshtė pėrshtypja ime e parė dhe e dyta seē kam njėb ide se kometuesit janė tė gjithė shqiptarė Kosove, njerez tė islamizuar me kohė dhe fare talibanė.
  
Fredi
Postuar  01/10/2013  15:46
Turēelinj esmerė aziatikė, komentues mediokėr, pata rastin tė shoh disa nga seritė e kėtij filmi tėdobėt.Kjo ėshtė pėrshtypja ime e parė dhe e dyta seē kam njėide se kometuesit janė tė gjithė shqiptarė Kosove, njerez tė islamizuar me kohė dhe fare talibanė.
  
shehrezade
Postuar  24/05/2013  19:03
@Shpendi

ti shife vetem more shpendi se hyrremit ja marsh te ligat si sulltanesh hyrremi nuk ka mire kuptove te them te drejten po tu duhej dhe nje perulje qe hyrremi te fitonte do u perulja une para saj mire ok
  
alma
Postuar  03/03/2013  10:54
sulltanesha hhyrrem me e mira
  
shqiponja
Postuar  07/08/2012  15:37
ju faleminderit as tv per kete mundesi qe na dhate pe te pare kete film, i cili per mendimin tim eshte nder serialet me te bukur te koherave, nje film jo vetem shume i bukur persa i perket realizimit artistik, por edhe mevlera njohese dhe edukative.
  
 
1  2  3 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim