English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 5
Vlerėso kėte video
4.7
46 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
5 Komente
dona aga
Postuar  14/07/2013  20:22
seriali me i bukur qe ka ekzistuar ndonjehere,do doja te mos perfundonte kurre dhe sigurisht me aktoren me te mire te serialit qe eshte HYRREMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
  
rinesa
Postuar  29/07/2012  21:57
esht shum i mir jasht mase, me se  shumti aktorja qe me perqen esht hyrremja
  
Arjan
Postuar  07/05/2012  14:37
@paemer
Mesa duket shkruesi qenka nje islamik nga Bjeshket e Namuna. Ideologjia jote fetare te ben qe gjithcka ta shohesh si fanatik dhe anakronik. Filmi pasqyron jo vetem nje Sulltan qe lufton por mbi te gjitha nje njeri te zakonshem ne shpirt, qe dashuron, genjehet, urren, merr vendime, ka frike si cdo njeri tjeter tokesor. Filmi nuk ngjan aspak me telenovelat braziliane apo te tjera si keto. Nese do me shume info, lexo pak ne Wikipedia ku do te gjesh edhe nje poezi qe Sulejmani ia ka kushtuar Hyrremit.
  
paemer
Postuar  04/05/2012  17:35
ku sulltan nuk osht kurgjo as ska lidhje me ata sulltanat tjer shka jan kan keta veq ja kan fut qashtu lidhje pa lidhje se edhe ktu kishe keta jon musliman po bajn shume sene pa hijshe (pisqlleqe) sikur ata filmat italian brazilian me shum sene seksuale a ne fakt ata ndoshta kan ba shum ma pak qesi sene qe po i qet ketu po kjo so sen me ato shka kan aba ata sulltana para 100000000 shekujve
  
miri
Postuar  03/05/2012  18:47

  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim