English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 43
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 43  27.04.2012
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 43
27.04.2012
Pasi Sulejmani i është bindur vullnetit të Hyrremit, situata në harem ndryshon, të gjithë tregohen shumë të kujdesshëm dhe të përulur ndaj saj. Ndërkohë, Hyrremi shijon ditët e lavdisë, e vetëdijshme për forcën e vet. Një nga këto ditë, ajo fyen e poshtëron para syve të të gjithëve Gylshahun, e cila nuk e kapërdin lehtë këtë dhe vendos të hakmerret, pa dijeninë e Mahidevranit. Ndërkohë, sulltani njihet me Alvize Gritin dhe bashkë hedhin urat e një bashkëpunimi që u intereson të dyja palëve. 
Shto : Pri 27, 2012
22:24
Shikime : 27442
Komente : 11
Vlerėso kėte video
4.7
43 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
11 Komente
ardian
Postuar  17/02/2013  20:13
film fantastik t jen mir shqipetaret se ata e kan mbajt gjalle historin e turqeve ketu e 800 vjete
  
sulltan
Postuar  11/05/2012  15:27
shum filum i bukur filum me tbukur kurr skam paa
  
sulltan
Postuar  11/05/2012  15:26
shum filum i bukur filum me tbukur kurr skam paa
  
edi
Postuar  11/05/2012  00:06
kqyrni bre vllazen a mos kin pa pa naj her naj film ma te bukur
  
Shum te bukur jeni sulltan edhe hyrem?
Postuar  06/05/2012  12:56
  
 
1  2  3 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike